Зарлал
  • 2013 оны эхний 10 сарын байдлаар 66277 эх төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 4192 төрөлтөөр буюу 6.8 хувиар нэмэгдсэн байна. Эхний 10 сарын байдлаар нийт 66618 хүүхэд амьд төрсөн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 4271 хүүхдээр буюу 6.9 хувиар нэмэгджээ. Нийт амьд төрсөн хүүхдийн 51 хувь нь хүү, 49 хувь нь охин байна. Эхний 10 сарын байдлаар амьгүй төрсөн хүүхдийн тоо 446 байгаа бөгөөд амьгүй төрөлтийн түвшин 1000 нийт төрөлтөд 6.6 байна. 2013 оны эхний 10 сарын байдлаар эхийн эндэгдлийн 26 тохиолдол бүртгэгдсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 5 тохиолдлоор буурч 100000 амьд төрөлтөд 39.0 байна. Нялхсын эндэгдлийн 953 тохиолдол бүртгэгдэж, амьд төрсөн 1000 хүүхдэд 14.3 ногдож байна . 1000 нийт төрөлтөд ногдох перинаталь эндэгдлийн түвшин 14.1 байна. 2013 оны эхний 10 сарын байдлаар 5 хүртэлх насны хүүхдийн эндэгдэл 1181 тохиолдол бүртгэгдэж, амьд төрсөн 1000 хүүхдэд 17.7 ногдож байна. 2013 оны эхний 10 сарын байдлаар халдварт бус өвчлөлийн 1103931 тохиолдол бүртгэгдэж өнгөрсөн оны мөн үеийнхээс өвчлөл 176.1 мян тохиолдлоор буюу 18.9 хувиар нэмэгджээ. Бүртгэгдсэн халдварт бус өвчлөлийн 10 хувийг нь осол гэмтлийн шалтгаант өвчлөл эзэлж байна. Улсын хэмжээнд 2013 оны эхний 10 сарын байдлаар 599.3 мян түргэн тусламжийн дуудлага хүлээн авч гүйцэтгэснээс 11.1 хувь нь алсын, 6.2 хувь нь осол гэмтлийн дуудлага эзэлж байна. 2013 оны эхний 10 сарын байдлаар нас баралтын 13411 тохиолдол бүртгэгдсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 857 тохиолдлоор буурсан байна. Нас барсан хүний 60 хувь нь эрэгтэй, 40 хувь нь эмэгтэй байна. Хорт хавдрын шалтгаантай нас баралт 22.8 хувийг, осол гэмтэл гадны шалтгаант нас баралт 18 хувийг эзэлж байна. Улсын хэмжээнд 30 төрлийн 31730 халдварт өвчний тохиолдол бүртгэгдэж, 10 000 хүн амд 112.8 байгаа бөгөөд оны мөн үеэс 4343 тохиолдлоор буюу 12.0 хувиар буурчээ. Амьсгалын замын цочмог халдварт өвчин 39.6 хувийг, зонхилон тохиолдох бэлгийн замаар дамжих халдварт өвчин 38,7 хувийг эзэлж байна.
  • Чихрийн шижин өвчний эрт илрүүлгийн үзлэгт нийт 17301 хүн хамрагдаж, хамрагдвал зохих хүн амын 2,7 хувийг эзэлж байна.
  • Артерийн гипертензи эрт илрүүлгийн үзлэгт нийт 26090 хүн хамрагдаж, хамрагдвал зохих хүн амын 4,6 хувийг эзэлж байна.
  • Улсын хэмжээнд 2012 оны эхний 5 сарын байдлаар 23 төрлийн 20065 халдварт өвчний тохиолдол бүртгэгдэж 10000 хүн амд 72,2 ногдож байна.
  • 2012 оны эхний 5 сарын байдлаар тав хүртэлх насандаа 591 хүүхэд эндсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 14 тохиолдлоор, амьд төрсөн 1000 хүүхэд тутамд 2,1 хүүхдээр буурсан байна.
  • Улсын хэмжээнд 2012 оны эхний 5 сарын байдлаар нялхсын эндэгдлийн 492 тохиолдол бүртгэгдэж амьд төрсөн 1000 хүүхдэд 16,4 ногдож байна. Өнгөрсөн оны мөн үеэс 6 тохиолдол буюу 1000 амьд төрөлтөд ногдох хүүхдийн эндэгдэл 1.9-оор буурсан байна.
  • 2012 оны эхний 5 сарын эхийн эндэгдлийн 17 тохиолдол бүртгэгдэж 100.000 амьд төрөлтөд 56,5 байна.
  • Амьд төрсөн 30064 хүүхдийн 51.3 хувь нь эрэгтэй, 48.7 хувь нь эмэгтэй байна. Өнгөрсөн оны мөн үеэс 2275 хүүхдээр нэмэгдсэн байна. Амьд төрсөн хүүхдийн 3.9/1202/ хувь нь бага жинтэй буюу 2500 гр-аас доош жинтэй төржээ
  • 2012 оны эхний 5 сарын байдлаар 29914 эх амаржсан нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 2277 төрөлтөөр буюу 8,2 хувиар нэмэгдсэн байна.
  • Нийт нас баралтын 61,5 хувь нь эрэгтэй, 38,5 хувь нь эмэгтэй байна. Нас баралтын 24,4 хувь нь эмнэлэгт нас барсан бөгөөд үүнээс 24,1 хувийг хоног болоогүй нас баралт эзэлж байна.
  • 2012 оны эхний 5 сарын байдлаар нийт нас баралтын 7328 тохиолдол бүртгэгдсэн нь өнгөрсөн оны мөн үеэс 131 тохиолдлоор нэмэгдсэн байна.
Төрийн үйлчилгээ

Notice: Undefined variable: found in /opt/lampp/htdocs/counter/inc.counter.php on line 20
Өнөөдөр148
Өчигдөр134
Энэ 7 хоногт720
Нийт217070
Сурталчилгаа

Сурталчилгаа


Notice: Undefined variable: type in /opt/lampp/htdocs/content.php on line 39

Notice: Undefined variable: type in /opt/lampp/htdocs/content.php on line 39
3-р сарын лицензийн шалгалтын хуваарь, нэрс гарлаа
2013-03-20

2013 оны 3-р сарын 20-ны 16 цагаас Эрүүл мэндийн хөгжлийн төвийн 2-р байрны 1 давхрын зааланд Сувилахуйн чиглэлээр давтлага өгөх тул сувилагч, бага эмч сувилагч нар хүрэлцэн ирж сургалтад хамрагдана уу.

 

ШАЛГАЛТАНД ОРОЛЦОГСДЫН АНХААРАЛД

 

ШАЛГАЛТАНД ИРЭХДЭЭ ДАРААХ ЗҮЙЛИЙГ АВЧИРНА УУ.

  • ШАЛГАЛТАНД БҮРДҮҮЛЭХ МАТЕРИАЛ
  • ШАЛГАЛТЫН ТӨЛБӨР
  • ДИПЛОМ /ЭХ ХУВИАРАА/
  • ИРГЭНИЙ ҮНЭМЛЭХ /ЭХ ХУВИАРАА/
  • ХАРАНДАА, БАЛЛУУР

 

 БҮРТГЭЛ ШАЛГАЛТ ЭХЛЭХЭЭС 1 ЦАГИЙН ӨМНӨ ЭХЛЭНЭ.

БИЧИГ БАРИМТАА ЭХ ХУВИАР НЬ АВЧИРААГҮЙ БОЛОН БҮРТГЭЛЭЭС ХОЦОРСОН ТОХИОЛДОЛД

 4-Р САРЫН ШАЛГАЛТАД БҮРТГҮҮЛНЭ ҮҮ.

 

ШАЛГАЛТЫГ ЭРҮҮЛ МЭНДИЙН ХӨГЖЛИЙН ТӨВИЙН 2-Р БАЙРАНД АВНА.

 

 

ТӨГСӨЛТИЙН ДАРААХ СУРГАЛТЫН АЛБА 

ЗӨВШӨӨРЛИЙН ШАЛГАЛТ ӨГӨХ ЭМНЭЛГИЙН МЭРГЭЖИЛТНИЙ АНХААРАЛД

Шалгалтанд ирэхдээ дараах материалыг авчирна уу.

  1. Шалгалтын төлбөр төлсөн баримт
  2. Өргөдлийн анкет батлагдсан загвараар
  3. Дипломын хуулбар /нотариатаар баталгаажуулсан/
  4. Иргэний үнэмлэхний хуулбар
  5. 3х4 хэмжээтэй 2 хувь зураг
  6. Тэмдэгтийн хураамж төлсөн баримт
  7. Хугацаа дууссан зөвшөөрөл эх хувиар
  8. 2 жилийн хугацаатай зөвшөөрлийг 5 жилээр болгон сунгаж буй эмч нар

   -нийгмийн даатгалын дэвтрийн хуулбар /нотариатаар баталгаажуулсан/

   -ажилласан байгууллагын тодорхойлолт

9.Тэмдэгтийн хураамжийг дараах дансанд төлсөн байна.

-Хүлээн авах банк: Улаанбаатар хотын банк

- Хүлээн авах байгууллага:  Эрүүл мэндийн хөгжлийн төв 

- Данс: 2611171220

      -Зориулалт: Тэмдэгтийн хураамж

      -5 жилийн хугацаатай зөвшөөрөл-5000₮

      -2 жилийн хугацаатай зөвшөөрөл-10 000₮

     10. Харандаа баллуур

     11.Шалгалтын төлбөр төлсөн баримт

 - Хүлээн авах банк: Төрийн сан банк

 -Данс 900020020

- Хүлээн авах байгууллага:  Эрүүл мэндийн хөгжлийн төв 

      -Зориулалт: Шалгалтын төлбөр 12000

 

Шалгалтыг Эрүүл мэндийн хөгжлийн төвийн 2-р байранд авна.

 

Төгсөлтийн дараах сургалтын алба.

 

2013 ОНЫ 3-Р САРЫН 22-НД ЭМНЭЛГИЙН МЭРГЭЖИЛТНИЙ МЭРГЭЖЛИЙН ҮЙЛ АЖИЛЛГАА ЭРХЛЭХ ЗӨВШӨӨРЛИЙН ШАЛГАЛТАНД ОРОЛЦОГСДЫН НЭРС

Овог

Нэр

Мэргэжлийн чиглэл

Код

Байршил

Цаг

  1.  

Бямбаа

Анхчимэг

бага эмчсувилагч

6028

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Пүрэвжав

Ариунтунгалаг

бага эмчсувилагч

6029

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Даваасүрэн

Далайжаргал

бага эмчсувилагч

6030

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Нямсүрэн

өнөржаргал

бага эмчсувилагч

6031

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Бумцэнд

Алтанцэцэг

бага эмчсувилагч

6032

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Доргосүрэн

Батзаяа

бага эмчсувилагч

6033

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Сундуй

Мөнхбаяр

бага эмчсувилагч

6034

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Бадамсэрээжид

Гантулга

бага эмчсувилагч

6035

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Бат- Эрдэнэ

Чимгээ

бага эмчсувилагч

6036

1-р давхрын заал

9-11 цаг

10.   

Болд

Оюунчимэг

бага эмчсувилагч

6037

1-р давхрын заал

9-11 цаг

11.   

Жигжгээ

Отгонгэрэл

бага эмчсувилагч

6038

1-р давхрын заал

9-11 цаг

12.   

Баасанжав

Чинбат

бага эмчсувилагч

6039

1-р давхрын заал

9-11 цаг

13.   

Чулуунжав

Ариунбилэг

бага эмчсувилагч

6040

1-р давхрын заал

9-11 цаг

14.   

Баттулга

Баясалмаа

бага эмчсувилагч

6041

1-р давхрын заал

9-11 цаг

15.   

Чулуундаш

Чулуунцэцэг

бага эмчсувилагч

6042

1-р давхрын заал

9-11 цаг

16.   

Батмөнх

Алтан-Эрдэнэ

бага эмчсувилагч

6043

1-р давхрын заал

9-11 цаг

17.   

Равдан

Энх-Отгон

бага эмчсувилагч

6044

1-р давхрын заал

9-11 цаг

18.   

Жамбазундуй

Зэсэн

бага эмчсувилагч

6045

3-р давхрын заал

9-11 цаг

19.   

Шура

Одбаатар

бага эмчсувилагч

6046

3-р давхрын заал

9-11 цаг

20.   

Хàëçàí

Аçæàðãàë

бага эмчсувилагч

6047

3-р давхрын заал

9-11 цаг

21.   

Жамц

Ариунжаргал

бага эмчсувилагч

6048

3-р давхрын заал

9-11 цаг

22.   

Базар

Отгондулам

бага эмчсувилагч

6049

3-р давхрын заал

9-11 цаг

23.   

Батцэнгэл

Пүрэвдулам

бага эмчсувилагч

6050

3-р давхрын заал

9-11 цаг

24.   

Дүгрээ

Алтанцэцэг

бага эмчсувилагч

6051

3-р давхрын заал

9-11 цаг

25.   

Санжаасүрэн

Алтанчимэг

бага эмчсувилагч

6052

3-р давхрын заал

9-11 цаг

26.   

Лүнээ

Наранцэцэг

бага эмчсувилагч

6053

3-р давхрын заал

9-11 цаг

27.   

Мягмарсүрэн

Мөнхзаяа

бага эмчсувилагч

6054

3-р давхрын заал

9-11 цаг

28.   

Даваажаргал

Саранболор

бага эмчсувилагч

6055

4-р давхрын заал

9-11 цаг

29.   

Батбаяр

Алтансувд

бага эмчсувилагч

6056

4-р давхрын заал

9-11 цаг

30.   

Мягмарренчин

Ариунаа

бага эмчсувилагч

6057

4-р давхрын заал

9-11 цаг

31.   

Бямбабаатар

Болор-эрдэнэ

бага эмчсувилагч

6058

4-р давхрын заал

9-11 цаг

32.   

Манал

Ангараа

бага эмчсувилагч

6059

4-р давхрын заал

9-11 цаг

33.   

Рэнцэндорж

Эрдэнэтулга

бага эмчсувилагч

6060

4-р давхрын заал

9-11 цаг

34.   

Бадаа

Батлах

бага эмчсувилагч

6061

4-р давхрын заал

9-11 цаг

35.   

Батжаргал

Насанжаргал

бага эмчсувилагч

6062

4-р давхрын заал

9-11 цаг

36.   

Банди

Даваадэмбэрэл

бага эмчсувилагч

6063

4-р давхрын заал

9-11 цаг

37.   

Отгондэлэг

Бурмаа

бага эмчсувилагч

6064

4-р давхрын заал

9-11 цаг

38.   

Бямбажав

Ичинхорлоо

бага эмчсувилагч

6065

4-р давхрын заал

9-11 цаг

39.   

Аюур

Отгонжаргал

бага эмчсувилагч

6066

4-р давхрын заал

9-11 цаг

40.   

Гүнсэнхорлоо

Алтанчимэг

УБЭС

6067

4-р давхрын заал

9-11 цаг

41.   

Эрдэнэ-очир

Мөнгөнцэцэг

УБЭС

6068

4-р давхрын заал

9-11 цаг

42.   

Буянбат

Саранчимэг

УБЭС

6069

4-р давхрын заал

9-11 цаг

43.   

Áàÿðñ¿õ

Öýíãýëìàà

УБЭС

6070

4-р давхрын заал

9-11 цаг

44.   

Ваанчиг

Цэцэдарь

УБЭС

6071

4-р давхрын заал

9-11 цаг

45.   

Отгонбаяр

Алимаа

эм найруулагч

8001

4-р давхрын заал

9-11 цаг

46.   

Эрдэнэчулуун

Алтантөгс

эм найруулагч

8002

4-р давхрын заал

9-11 цаг

47.   

Нэргүй

Ариунжаргал

эм найруулагч

8003

4-р давхрын заал

9-11 цаг

48.   

Шарав

Ариунзаяа

эм найруулагч

8004

4-р давхрын заал

9-11 цаг

49.   

Жаргалтэгш

Байгалмаа

эм найруулагч

8005

4-р давхрын заал

9-11 цаг

50.   

Чагнаадорж

Батчимэг

эм найруулагч

8006

4-р давхрын заал

9-11 цаг

51.   

Сайнбуян

Болор

эм найруулагч

8007

4-р давхрын заал

9-11 цаг

52.   

Тэнцоо

Болормаа

эм найруулагч

8008

4-р давхрын заал

9-11 цаг

53.   

Дарханжаргал

Болортуяа

эм найруулагч

8009

4-р давхрын заал

9-11 цаг

54.   

Тогтох

Ганчимэг

эм найруулагч

8010

4-р давхрын заал

9-11 цаг

55.   

Цэцэгмаа

Гэрэлмаа

эм найруулагч

8011

4-р давхрын заал

9-11 цаг

56.   

Бямба

Гэрэлтуяа

эм найруулагч

8012

4-р давхрын заал

9-11 цаг

57.   

Бавуудорж

Должинсүрэн

эм найруулагч

8013

4-р давхрын заал

9-11 цаг

58.   

Гантөмөр

Дэлгэрмаа

эм найруулагч

8014

4-р давхрын заал

9-11 цаг

59.   

Зинаамядар

Лхагваэрдэнэ

эм найруулагч

8015

4-р давхрын заал

9-11 цаг

60.   

Гагарин

Майра

эм найруулагч

8016

3-р давхрын заал

9-11 цаг

61.   

Чимэд

Мандалбаяр

эм найруулагч

8017

3-р давхрын заал

9-11 цаг

62.   

Наран

Мөнхцэцэг

эм найруулагч

8018

3-р давхрын заал

9-11 цаг

63.   

Гомбосүрэн

Мягмар

эм найруулагч

8019

3-р давхрын заал

9-11 цаг

64.   

Ганбаатар

Намжилмаа

эм найруулагч

8020

3-р давхрын заал

9-11 цаг

65.   

Лхагважав

Нарандалай

эм найруулагч

8021

3-р давхрын заал

9-11 цаг

66.   

Энхболд

Нямсүрэн

эм найруулагч

8022

3-р давхрын заал

9-11 цаг

67.   

Мягмар

Отгонбаяр

эм найруулагч

8023

3-р давхрын заал

9-11 цаг

68.   

Ласран

Отгонбаатар

эм найруулагч

8024

3-р давхрын заал

9-11 цаг

69.   

Ганбат

Отгонтуяа

эм найруулагч

8025

3-р давхрын заал

9-11 цаг

70.   

Дамбий

Оюунгэрэл

эм найруулагч

8026

3-р давхрын заал

9-11 цаг

71.   

Лхагвасүрэн

Өнөрзаяа

эм найруулагч

8027

3-р давхрын заал

9-11 цаг

72.   

Мөнхбаяр

Пүрэвжаргал

эм найруулагч

8028

3-р давхрын заал

9-11 цаг

73.   

Пүрэв

Сарантуяа

эм найруулагч

8029

1-р давхрын заал

9-11 цаг

74.   

Амгаланбаатар

Түвшинжаргал

эм найруулагч

8030

1-р давхрын заал

9-11 цаг

75.   

Диен

Тунгалаг

эм найруулагч

8031

1-р давхрын заал

9-11 цаг

76.   

Бааст

Уугантуяа

эм найруулагч

8032

1-р давхрын заал

9-11 цаг

77.   

Сайжрах

Цэгмид

эм найруулагч

8033

1-р давхрын заал

9-11 цаг

78.   

Самдан

Цэрэндолгор

эм найруулагч

8034

1-р давхрын заал

9-11 цаг

79.   

Оросоо

Цэцгээ

эм найруулагч

8035

1-р давхрын заал

9-11 цаг

80.   

Дамдин

Цэцгээ

эм найруулагч

8036

1-р давхрын заал

9-11 цаг

81.   

Түдэвванчиг

Цэцэг

эм найруулагч

8037

1-р давхрын заал

9-11 цаг

82.   

Пэрэнлэйжамц

Эрдэнэтулга

эм найруулагч

8038

1-р давхрын заал

9-11 цаг

83.   

Амирдаабазар

Адъяаханд

сувилагч

9001

1-р давхрын заал

9-11 цаг

84.   

Сүхбаатар

Аззаяа

сувилагч

9002

1-р давхрын заал

9-11 цаг

85.   

Норжмаа

Алтансувд

сувилагч

9003

1-р давхрын заал

9-11 цаг

86.   

Алтангэрэл

Алтантуул

сувилагч

9004

1-р давхрын заал

9-11 цаг

87.   

Баяраа

Амармэнд

сувилагч

9005

1-р давхрын заал

9-11 цаг

88.   

Жүгдэр

Амгалан

сувилагч

9006

1-р давхрын заал

9-11 цаг

89.   

Пүрвээ

Амгаланзаяа

сувилагч

9007

1-р давхрын заал

9-11 цаг

90.   

Наянтай

Ариунаа

сувилагч

9008

1-р давхрын заал

9-11 цаг

91.   

Дэжид

Баасанжав

сувилагч

9009

1-р давхрын заал

9-11 цаг

92.   

Батхүү

Батаа

сувилагч

9010

1-р давхрын заал

9-11 цаг

93.   

Ааш

Батдарь

сувилагч

9011

1-р давхрын заал

9-11 цаг

94.   

БатОчир

Баянжаргал

сувилагч

9012

1-р давхрын заал

9-11 цаг

95.   

Балчиндорж

Баярмаа

сувилагч

9013

1-р давхрын заал

9-11 цаг

96.   

Лхагвасүрэн

Баярмаа

сувилагч

9014

1-р давхрын заал

9-11 цаг

97.   

Балчиндорж

Баярмаа

сувилагч

9015

1-р давхрын заал

9-11 цаг

98.   

Чойжил

Билэгмаа

сувилагч

9016

1-р давхрын заал

9-11 цаг

99.   

Гончигсүрэн

Болоржаргал

сувилагч

9017

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Энхбаяр

Болормаа

сувилагч

9018

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Нармандах

Болортунгалаг

сувилагч

9019

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Галуутай

Болорцэцэг

сувилагч

9020

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Сангидорж

Болор-Эрдэнэ

сувилагч

9021

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Нэргүй

Булгамаа

сувилагч

9022

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Лхагвадорж

Булган

сувилагч

9023

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дэмбээ

Булганхүү

сувилагч

9024

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Эрдэнэбаатар

Булганчимэг

сувилагч

9025

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Кузур

Бэйбэтгүл

сувилагч

9026

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Баньдваа

Бямбажаргал

сувилагч

9027

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дашдэндэв

Ган-Отгон

сувилагч

9028

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Тэрбиш

Ган-эрдэнэ

сувилагч

9029

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Чулуунбаатар

Долгормаа

сувилагч

9030

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Муухай

Золзаяа

сувилагч

9031

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Пүрэвдорж

Золзаяа

сувилагч

9032

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дэжид

Лхагвасүрэн

сувилагч

9033

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Батаа

Майцэцэг

сувилагч

9034

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Рэнцэн

Март

сувилагч

9035

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Пүрэв

Мөнгөншагай

сувилагч

9036

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дангаа

Мөннасан

сувилагч

9037

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дондог

Мөнхбаяр

сувилагч

9038

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Улаанхүү

Мөнхзаяа

сувилагч

9039

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Эрдэнэ

Намжилмаа

сувилагч

9040

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

галбаяр

Нанзаддулам

сувилагч

9042

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Баттулга

Нансал

сувилагч

9042

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Самбуу

Нарантуяа

сувилагч

9043

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Балдандорж

Нарантуяа

сувилагч

9044

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Авирмэд

Наранцэцэг

сувилагч

9045

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Лантуу

Номингэрэл

сувилагч

9046

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Тажий

Одхүү

сувилагч

9047

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дамдиндорж

Осоржин

сувилагч

9048

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Хишигдалай

Отгонням

сувилагч

9049

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Лхагва

Отгонсүрэн

сувилагч

9050

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Цэрэн бат

Оюунжаргал

сувилагч

9051

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Загд

Оюунбилэг

сувилагч

9052

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Гончигдавга

Оюунгэрэл

сувилагч

9053

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дашзэвэг

Оюунчимэг

сувилагч

9054

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бямбаа

Оюунчимэг

сувилагч

9055

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Баярсанаа

Өлзийдэлгэр

сувилагч

9056

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Лхагважав

Өнөржаргал

сувилагч

9057

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Шагдар

Сайнбаяр

сувилагч

9058

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Сурмаажав

Сарангэрэл

сувилагч

9059

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Батсүх

Сарангэрэл

сувилагч

9060

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Батсүрэн

Саранцэцэг

сувилагч

9061

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Пүрэвсүрэн

Саруултуяа

сувилагч

9062

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Рауль

Саулеш

сувилагч

9063

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ганболд

Төрцэцэг

сувилагч

9064

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Намсрайжав

Тунгалаг

сувилагч

9065

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Эрдэнэ

Туул

сувилагч

9066

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Болд

Туяа

сувилагч

9067

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Чойдог

Туяа

сувилагч

9068

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Шонхор

Туяацэцэг

сувилагч

9069

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бадрах

Туяацэцэг

сувилагч

9070

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цэндсүрэн

Уранбилэг

сувилагч

9071

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Баянмөнх

Хажидмаа

сувилагч

9072

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Очир

Хишигмэд

сувилагч

9073

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бумцэнд

Хишигсүрэн

сувилагч

9074

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Шагдаржав

Хонгорзул

сувилагч

9075

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Лхагва очир

Хоролжав

сувилагч

9076

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Адилбиш

Хүрэлчулуун

сувилагч

9077

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дорупалам

Цагаансаран

сувилагч

9078

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цэгмид

Цолмонсүрэн

сувилагч

9079

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Энхбаатар

Цэрэннадмид

сувилагч

9080

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Чимэддорж

Цэрэннадмид

сувилагч

9081

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ходоод

Цэцгээ

сувилагч

9082

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ёндон

Цэцэгмаа

сувилагч

9083

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Чулуун

Цэцэгмаа

сувилагч

9084

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Жаргал

Чинтулга

сувилагч

9085

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ганболд

Ширнэннямбуу

сувилагч

9086

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дугарсүрэн

Энхбаатар

сувилагч

9087

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бадамгарав

Энхгэрэл

сувилагч

9088

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

 Мандал

Энхгэрэл

сувилагч

9089

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цэнд-Аюуш

Энхжаргал

сувилагч

9091

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Сүхээ

Энхмаа

сувилагч

9092

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Лхагважав

Энхнаран

сувилагч

9093

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Баярмагнай

Энхтуяа

сувилагч

9094

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Нямсүрэн

Энхтуяа

сувилагч

9095

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дорж

Эрдэнэцэцэг

сувилагч

9096

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дашцэрэн

Янжмаа

сувилагч

9097

1-р давхрын заал

13-15 цаг

 

 

2013 ОНЫ 3-Р САРЫН 21-НД ЭМНЭЛГИЙН МЭРГЭЖИЛТНИЙ МЭРГЭЖЛИЙН ҮЙЛ АЖИЛЛГАА ЭРХЛЭХ ЗӨВШӨӨРЛИЙН ШАЛГАЛТАНД ОРОЛЦОГСДЫН НЭРС

Овог

Нэр

Мэргэжлийн чиглэл

Код

Байршил

Цаг

  1.  

Цэрэндорж

Нямхүү

Мэс заслын эмч

1001

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Сайнбуян

Тамир

Мэс заслын эмч

1002

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Сүхээ

Батсайхан

Дотрын эмч

1003

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Моонон

Ган-Утас

Дотрын эмч

1004

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Ёндонсамбуу

Оюун

Дотрын эмч

1005

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Ганхүү

Оюунтөгс

Дотрын эмч

1006

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Доржсамбуу

Сарантуяа

Дотрын эмч

1007

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дашдэмбэрэл

Туул

Дотрын эмч

1008

4-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Өлзийтогтох

Цэндхүү

Дотрын эмч

1009

4-р давхрын заал

9-11 цаг

10.   

Пүрвээ

Алтангэрэл

Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч

1010

4-р давхрын заал

9-11 цаг

11.   

Лхагвасүрэн

Туяацацрал

Эх барих эмэгтэйчүүдийн эмч

1011

4-р давхрын заал

9-11 цаг

12.   

Пүрэв

Баасансүрэн

Мэдрэлийн эмч

1012

4-р давхрын заал

9-11 цаг

13.   

Цэрэндорж

Даваасүрэн

Мэдрэлийн эмч

1013

4-р давхрын заал

9-11 цаг

14.   

Түвшинбаяр

Өнөржаргал

Мэдрэлийн эмч

1014

4-р давхрын заал

9-11 цаг

15.   

Оюунбат

Туул

Мэдрэлийн эмч

1015

4-р давхрын заал

9-11 цаг

16.   

Дашцэрэн

Уянга

Мэдрэлийн эмч

1016

4-р давхрын заал

9-11 цаг

17.   

Цэцэгмаа

Мандалмаа

Мэдээгүйжүүлэлт эрчимт эмчилгээний эмч

1017

4-р давхрын заал

9-11 цаг

18.   

Оргил

Энхмаа

Мэдээгүйжүүлэлт эрчимт эмчилгээний эмч

1018

4-р давхрын заал

9-11 цаг

19.   

Мантайноров

Соёлмаа

Халдвартын эмч

1019

4-р давхрын заал

9-11 цаг

20.   

Пүрэвдорж

Энхтамир

Халдвартын эмч

1020

4-р давхрын заал

9-11 цаг

21.   

Тэрбиш

Энхтунгалаг

Арьс гоо заслын эмч

1021

4-р давхрын заал

9-11 цаг

22.   

Дэлгэрсайхан

Батцэцэг

Хавдар судлалын эмч

1022

4-р давхрын заал

9-11 цаг

23.   

Уранчимэг

Аззаяа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1023

4-р давхрын заал

9-11 цаг

24.   

Чинбат

Аззаяа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1024

4-р давхрын заал

9-11 цаг

25.   

Ганзориг

Алтанхуяг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1025

4-р давхрын заал

9-11 цаг

26.   

Нямаа

Амарбаясгалан

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1026

4-р давхрын заал

9-11 цаг

27.   

Наранбаатар

Асралт

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1027

4-р давхрын заал

9-11 цаг

28.   

Гомбосүрэн

Аюуш

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1028

4-р давхрын заал

9-11 цаг

29.   

Гүнтэвсүрэн

Басанзаяа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1029

4-р давхрын заал

9-11 цаг

30.   

Дөш

Батбадралт

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1030

4-р давхрын заал

9-11 цаг

31.   

Батболд

Батбаяр

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1031

4-р давхрын заал

9-11 цаг

32.   

Дамба

Батбаяр

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1032

4-р давхрын заал

9-11 цаг

33.   

Цэнд-Аюуш

Батзориг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1033

4-р давхрын заал

9-11 цаг

34.   

Бизьяа

Бат-Оргил

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1034

4-р давхрын заал

9-11 цаг

35.   

Батмөнх

Батсүрэн

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1035

4-р давхрын заал

9-11 цаг

36.   

Магсаржав

Баялагмаа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1036

3-р давхрын заал

9-11 цаг

37.   

Намжилмаа

Баярмаа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1037

3-р давхрын заал

9-11 цаг

38.   

Бүжинлхам

Баясгалан

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1038

3-р давхрын заал

9-11 цаг

39.   

Эрдэнэбат

Билэгтбаатар

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1039

3-р давхрын заал

9-11 цаг

40.   

Галсанжамц

Болормаа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1040

3-р давхрын заал

9-11 цаг

41.   

Мягмарсүрэн

Болормаа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1041

3-р давхрын заал

9-11 цаг

42.   

Сандагдорж

Бүрэнжаргал

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1042

3-р давхрын заал

9-11 цаг

43.   

Энхжаргал

Ганчимэг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1043

3-р давхрын заал

9-11 цаг

44.   

Оюунбаатар

Ганшагай

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1044

3-р давхрын заал

9-11 цаг

45.   

Лхагвасүрэн

Даваажаргал

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1045

3-р давхрын заал

9-11 цаг

46.   

Бямбадорж

Даваасүрэн

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1046

3-р давхрын заал

9-11 цаг

47.   

Базаррагчаа

Даш

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1047

3-р давхрын заал

9-11 цаг

48.   

Зулхүү

Дэлгэрсайхан

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1048

3-р давхрын заал

9-11 цаг

49.   

Бирлес

Еркежан

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1049

3-р давхрын заал

9-11 цаг

50.   

Даргербек

Жайнагуль

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1050

3-р давхрын заал

9-11 цаг

51.   

Мөнхжаргал

Золжаргал

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1051

1-р давхрын заал

9-11 цаг

52.   

Амаржаргал

Индра

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1052

1-р давхрын заал

9-11 цаг

53.   

Лувсанцэрэн

Мөнхбаяр

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1053

1-р давхрын заал

9-11 цаг

54.   

Цамбаа

Мөнхгэрэл

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1054

1-р давхрын заал

9-11 цаг

55.   

Туяа

Мөнхзул

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1055

1-р давхрын заал

9-11 цаг

56.   

Чинзоригт

Мөнхнаран

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1056

1-р давхрын заал

9-11 цаг

57.   

Багадай

Нарантуяа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1057

1-р давхрын заал

9-11 цаг

58.   

Цэдэнбал

Нарантуяа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1058

1-р давхрын заал

9-11 цаг

59.   

Пионер

Нарантуяа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1059

1-р давхрын заал

9-11 цаг

60.   

Дамба

Наранцэцэг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1060

1-р давхрын заал

9-11 цаг

61.   

Лхагвасүрэн

Наранчимэг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1061

1-р давхрын заал

9-11 цаг

62.   

Харцага

Нарс

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1062

1-р давхрын заал

9-11 цаг

63.   

Бямбадорж

Нямгэрэл

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1063

1-р давхрын заал

9-11 цаг

64.   

Ганбаатар

Одонхүү

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1064

1-р давхрын заал

9-11 цаг

65.   

Баярхүү

Одончимэг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1065

1-р давхрын заал

9-11 цаг

66.   

Нэргүй

Одсүрэн

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1066

1-р давхрын заал

9-11 цаг

67.   

Ертай

Олжас

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1067

1-р давхрын заал

9-11 цаг

68.   

Намсрайжав

Отгонсүрэн

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1068

1-р давхрын заал

9-11 цаг

69.   

Санжаа-осор

Оюунцэцэг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1069

1-р давхрын заал

9-11 цаг

70.   

Бямбажав

Пүрэвжал

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1070

1-р давхрын заал

9-11 цаг

71.   

Даваасүрэн

Пүрэвсүрэн

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1071

1-р давхрын заал

9-11 цаг

72.   

Эрдэнэбилэг

Пүрэвсүрэн

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1072

1-р давхрын заал

9-11 цаг

73.   

Сахъяа

Савжээ

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1073

1-р давхрын заал

9-11 цаг

74.   

Доржготов

Солонго

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1074

1-р давхрын заал

9-11 цаг

75.   

Алтангэрэл

Тунгалаг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1075

1-р давхрын заал

9-11 цаг

76.   

Ганхуяг

Ундармаа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1076

1-р давхрын заал

9-11 цаг

77.   

Галбадрах

Уринбаяр

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1077

1-р давхрын заал

9-11 цаг

78.   

Эрдэнэцогт

Халиун

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1078

1-р давхрын заал

9-11 цаг

79.   

Ганхуяг

Цэвэлмаа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1079

1-р давхрын заал

9-11 цаг

80.   

Сүхбаатар

Чулуунсүх

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1080

1-р давхрын заал

9-11 цаг

81.   

Бадамгарав

Энхгэрэл

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1081

1-р давхрын заал

9-11 цаг

82.   

Рэнцэндорж

Энхдорж

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1082

1-р давхрын заал

9-11 цаг

83.   

Баатархүү

Энхжаргал

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1083

1-р давхрын заал

9-11 цаг

84.   

Батнасан

Энхжаргал

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1084

1-р давхрын заал

9-11 цаг

85.   

Октябрь

Эрдэнэтуяа

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1085

1-р давхрын заал

9-11 цаг

86.   

Лувсандамба

Эрдэнэцэцэг

Ерөнхий мэргэжлийн эмч

1086

1-р давхрын заал

9-11 цаг

87.   

Банзрагч

Гантөмөр

хүүхдийн эмч

2001

4-р давхрын заал

13-15 цаг

88.   

Гунгаа

Оюунбилэг

хүүхдийн эмч

2002

4-р давхрын заал

13-15 цаг

89.   

Зоригт

Даваадумаа

хүүхдийн эмч

2003

4-р давхрын заал

13-15 цаг

90.   

Зэвэгжав

Энхтуяа

хүүхдийн эмч

2004

4-р давхрын заал

13-15 цаг

91.   

Лувсанжигмэд

Цэцэгмаа

хүүхдийн эмч

2005

4-р давхрын заал

13-15 цаг

92.   

Идэрсайхан

Туул

хүүхдийн эмч

2006

4-р давхрын заал

13-15 цаг

93.   

Пүрэв

Баясгалан

хүүхдийн эмч

2007

4-р давхрын заал

13-15 цаг

94.   

Цолмон

Баярмаа

хүүхдийн эмч

2008

4-р давхрын заал

13-15 цаг

95.   

Цолмон

Баярмаа

хүүхдийн эмч

2009

4-р давхрын заал

13-15 цаг

96.   

Далх-Очир

Цэрэнбаатар

хүүхдийн эмч

2010

4-р давхрын заал

13-15 цаг

97.   

Цэрэн

Тэгшжаргал

хүүхдийн эмч

2011

4-р давхрын заал

13-15 цаг

98.   

Чулуунжав

Туул

хүүхдийн эмч

2012

4-р давхрын заал

13-15 цаг

99.   

Дэмбэрэл

Балжинням

УАУ-ны  эмч

3001

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Батхуяг

Батсүх

УАУ-ны  эмч

3002

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Лхагвасүрэн

Бат-эрдэнэ

УАУ-ны  эмч

3003

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Баттулга

Баянмөнх

УАУ-ны  эмч

3004

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дамбийжанцан

Баярчимэг

УАУ-ны  эмч

3005

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Жигжидсүрэн

Болор

УАУ-ны  эмч

3006

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Сөдгий

Булган

УАУ-ны  эмч

3007

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Нинжбат

Ганбаатар

УАУ-ны  эмч

3008

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Норовсамбуу

Гансүх

УАУ-ны  эмч

3009

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Гимлай

Давхарбаяр

УАУ-ны  эмч

3010

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Цог

Дэлгэрмөрөн

УАУ-ны  эмч

3011

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Алтанцоож

Жаргалтуяа

УАУ-ны  эмч

3012

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Очгэрэл

Мөнхчимэг

УАУ-ны  эмч

3013

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Энхбаатар

Нямдаваа

УАУ-ны  эмч

3014

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Өлзий-Орших

Нямсүрэн

УАУ-ны  эмч

3015

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Баатар

Оюунгэрэл

УАУ-ны  эмч

3016

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Төмөржав

Оюунсүх

УАУ-ны  эмч

3017

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Лутхад

Сэлэнгэ

УАУ-ны  эмч

3018

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Ванчин

Төмөрбаатар

УАУ-ны  эмч

3019

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Алтангэрэл

Тунгалаг

УАУ-ны  эмч

3020

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Бат-эрдэнэ

Уранжаргал

УАУ-ны  эмч

3021

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Энхжаргал

Хонгорзул

УАУ-ны  эмч

3022

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Халтар

Хонгорзул

УАУ-ны  эмч

3023

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Эрдэнэ

Энхгэрэл

УАУ-ны  эмч

3024

3-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Эрдэнэмандах

Батмагнай

НАСС

4001

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Гомбо

Болортуяа

НАСС

4002

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Тагар

Ганболд

НАСС

4003

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Жамъяан

Ганцэцэг

НАСС

4004

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Ганболд

Гэрэлмаа

НАСС

4005

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Намжилдорж

Дагзмаа

НАСС

4006

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Сэлээд

Долгорсүрэн

НАСС

4007

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Цэдэндамба

Загдсүрэн

НАСС

4008

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Отгон

Мөнхзул

НАСС

4009

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Болд

Мөнхцэцэг

НАСС

4010

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Дагвадорж

Намуулан

НАСС

4011

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Төмөрбаатар

Наран

НАСС

4012

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Найдансүрэн

Отгонжаргал

НАСС

4013

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Бадамсүрэн

Оюунцэцэг

НАСС

4014

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Энхбилэг

Самбар

НАСС

4015

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Энхжав

Сарнай

НАСС

4016

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Юндэнноров

Түвшинтөр

НАСС

4017

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Оюундэлгэр

Хишигдэлгэр

НАСС

4018

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Хишигбаатар

Хулан

НАСС

4019

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Готов

Цэрэг

НАСС

4020

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Шараваа

Цэрэндолгор

НАСС

4021

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Бадамханд

Эрдэнээ

НАСС

4022

1-р давхрын заал

9-11 цаг

  1.  

Самбалдондов

Алтантуяа

эм зүйч

5001

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дугарсүрэн

Ариун-Эрдэнэ

эм зүйч

5002

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Чимэд

Байгалмаа

эм зүйч

5003

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Батдорж

Батцэцэг

эм зүйч

5004

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ууш

Баяржаргал

эм зүйч

5005

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Намжилсүрэн

Баярням

эм зүйч

5006

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дэндэв

Баярцэнгэл

эм зүйч

5007

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Баттөмөр

Баярцэцэг

эм зүйч

5008

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Сумъяа

Биндэрьяа

эм зүйч

5009

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дашчирэв

Болорцэцэг

эм зүйч

5010

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Доржсүрэн

Бүжмаа

эм зүйч

5011

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Мягмарцэрэн

Бямбарагчаа

эм зүйч

5012

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ганбаатар

Гантуяа

эм зүйч

5013

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Баасанжав

Гэрэлтөгс

эм зүйч

5014

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цэрэндорж

Даваасүрэн

эм зүйч

5015

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Жаргалсайхан

Дэлгэрсайхан

эм зүйч

5016

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цолмон

Мөнхбуян

эм зүйч

5017

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ядамсүрэн

Мөнгөншагай

эм зүйч

5018

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дарамбазар

Мөнхдэлгэр

эм зүйч

5019

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Хүрэл

Мөнхцэцэг

эм зүйч

5020

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Мөнхчулуун

Мэндбаяр

эм зүйч

5021

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Адъяабазар

Мядагаа

эм зүйч

5022

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Энхжаргал

Наранчимэг

эм зүйч

5023

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Амгаабазар

Нэргүй

эм зүйч

5024

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Пүрэвжанцан

Оргилболд

эм зүйч

5025

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Пунцаг

Отгонбаяр

эм зүйч

5026

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Чимэддорж

Отгонтуяа

эм зүйч

5027

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Гантулга

Отгончимэг

эм зүйч

5028

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бадраа

Оюунтөгс

эм зүйч

5029

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бат-очир

Оюунтуяа

эм зүйч

5030

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

дайрий

Оюунчимэг

эм зүйч

5031

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Мягмар

Соёлмаа

эм зүйч

5032

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бавуужав

Түмнасан

эм зүйч

5033

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Жамбалдорж

Удвал

эм зүйч

5034

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дамдинсүрэн

Үзмээ

эм зүйч

5035

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Даваадавга

Цэндсүрэн

эм зүйч

5036

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дуламсүрэн

Цэцэгмаа

эм зүйч

5037

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Пүрэвжав

Цээгий

эм зүйч

5038

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Гэрэл

Чойжил

эм зүйч

5039

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Найдансүрэн

Энхбаяр

эм зүйч

5040

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Уламбаяр

Энхнасан

эм зүйч

5041

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Содном

Энхсайхан

эм зүйч

5042

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Жанчив

Энхтунгалаг

эм зүйч

5043

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дорлиг

Энхтуяа

эм зүйч

5044

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дамдинсүрэн

Энхтуяа

эм зүйч

5045

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Батдорж

Эрдэнэсамбуу

эм зүйч

5046

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Очирбат

Эрдэнэцогт

эм зүйч

5047

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Пүрэврагчаа

Эрдэнэчимэг

эм зүйч

5048

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Мөнхболд

Ариунтуул

бага эмч 

6001

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Лхагваа

Баярмаа

бага эмч

6002

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дашжамц

Баярмаа

бага эмч   

6003

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Баярхүү

Баярцэцэг

бага эмч

6004

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Нацагдорж

Биндэръяа

бага эмч

6005

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Бямбажав

Ганпүрэв

бага эмч

6006

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Энхбат

Ганцоож

бага эмч   

6007

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цогоо

Ган-Эрдэнэ

бага эмч

6008

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Лхагва

Гэрэлцэцэг

бага эмч

6009

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Сандаг

Даваасамбуу

бага эмч

6010

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Элбэгбаяр

Жавзандулам

бага эмч

6011

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ержан

Жаныл

бага эмч

6012

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Болдбаатар

Зул

бага эмч   

6013

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Яравхүү

Мөнхтуяа

бага эмч

6014

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Очир

Мягмардорж

бага эмч

6015

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цолмон

Одбаяр

бага эмч

6016

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дамба

Отгонбаяр

бага эмч

6017

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Аюуш

Оюунцэрэн

бага эмч

6018

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Батмөнх

Оюун-эрдэнэ

бага эмч

6019

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Туяа

Санжаасүрэн

бага эмч

6020

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Чогдондорж

Санжидмаа

бага эмч   

6021

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цэвэгжав

Туул

бага эмч

6022

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Мөнхболд

Уянга

бага эмч

6023

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Равдан

Энх-Отгон

бага эмч

6024

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Санжаа

Эрдэнэцэцэг

бага эмч

6025

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дамдин

Эрдэнэчимэг

бага эмч

6026

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Жаргал-эрдэнэ

Эрдэнэчимэг

бага эмч

6027

1-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ядамсүрэн

Мөнхтөр

эх баригч

7001

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цэдэвдорж

Мөнх-эрдэнэ

эх баригч

7002

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дамдинсүрэн

Нямжаргал

эх баригч

7003

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Навганцэрэн

Оюун

эх баригч

7004

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Батболд

Өнөржаргал

эх баригч

7005

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Сотамурат

Ришан

эх баригч

7006

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Пүрэвхүү

Цэвэлмаа

эх баригч

7007

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Пүрэвхүү

Цэвэлмаа

эх баригч

7008

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Орги

Цэндсүрэн

эх баригч

7009

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Мижиддорж

Энхболд

эх баригч

7010

4-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Даваа

Алтанцэцэг

эх баригч бага эмч

7011

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Түмэндэмбэрэл

Алтаншагай

эх баригч бага эмч

7012

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Аануужав

Болормаа

эх баригч бага эмч

7013

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Энэбиш

Бурмаа

эх баригч бага эмч

7014

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Ойдов

Ганхуяг

эх баригч бага эмч

7015

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Сүхбаатар

Гурванчулуун

эх баригч бага эмч

7016

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

намсрай

Даваажав

эх баригч бага эмч

7017

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Хашхүү

Минсэл Орлом

эх баригч бага эмч

7018

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Давааням

Мөнхтүвшин

эх баригч бага эмч

7019

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Дорж

Мөнхтулга

эх баригч бага эмч

7020

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Батхүү

Мөнхцэцэг

эх баригч бага эмч

7021

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Агваанцэрэн

Оюунтүлхүүр

эх баригч бага эмч

7022

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Аюуш

Оюунцэрэн

эх баригч бага эмч

7023

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Онхдой

Оюунчимэг

эх баригч бага эмч

7024

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Молом

Өнөцацрал

эх баригч бага эмч

7025

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Галсанцэрэн

Сувдаа

эх баригч бага эмч

7026

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Мажигсүрэн

Урантогос

эх баригч бага эмч

7027

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Сундуй

Урантогос

эх баригч бага эмч

7028

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Шугарсүрэн

Цацрал

эх баригч бага эмч

7029

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Цэнд

Цолмон

эх баригч бага эмч

7030

3-р давхрын заал

13-15 цаг

  1.  

Хүүхнээ

Цэндсүрэн

эх баригч бага эмч

7031

3-р давхрын заал

13-15 цаг


Хамтран ажиллагч байгууллага